آیتام عباسی مهر

آیتام عباسی مهر

عضو تیم آکادمی هنر آواز

درباره استاد:
سلام به همگی دوستان عزیزم ، آیتام عباسی مهر هستم مدرس دوره جامع پکیجهای هنر آواز و اینجا قصد دارم جهت آشنایی بیشتر چند خطی از خودم براتون بنویسم .

تلگرام

aytam_abbasimehr@

ماموریت و بیوگرافی

بنده در شهر بسیار زیبا و تاریخی تبریز متولد شدم و در یک خانواده ی هنری پرورش یافتم . پدر مرحومم که ایشان نیز هنرمندی توانمند بودند از دوران کودکی مرا با مفاهیم اولیه ی موسیقی بصورت بازیهایی جذاب آشنا کردند . به مرور توسط ایشان به خواندن ترانه های محلی آذربایجانی تشویق شدم . بعد از گذشت چند سال در محضر استاد علی حق شناس شروع به فراگیری آکوردئون ، قارمون و تئوری موسیقی کردم . سالها بعد در شهر تهران از محضر استاد حمید رضا دیبازر در زمینه تئوری موسیقی و آهنگسازی و از محضر استاد فرهاد فخرالدینی در زمینه هارمونی کسب فیض نمودم .

بعد از مدتی فعالیت موسیقی در ایران جهت تحقیق و تحصیل در زمینه ی خوانندگی راهی کشور آذربایجان شدم و سپس برای فراگیری دانش صدابرداری ، میکس و مسترینگ به ترکیه سفر کردم . اینک با اندک توشه ای که حاصل سالیان سال تلاش بی وقفه ی بنده در زمینه خوانندگی ، اصول صداسازی و علم صدابرداری هست تصمیم گرفتم آموخته هایم را با هم وطنان عزیزم تحت عنوان پکیجهای هنر آواز به اشتراک بگذارم ، امید است توانسته باشم قدمی هر چند ناچیز در مسیر ارتقاء سطح کیفیت هنر موسیقی این مرزوبوم برداشته باشم .

با آرزوی موفقیت یکایک شما دوستان و هنرجویان عزیزم 

دوره های ارائه شده توسط این مدرس